St. Petersburg International
Economic Forum


Russian export catalogue


Ruské středisko vědy a kultury v Praze

Noviny

Vystoupení Obchodního rady Ruské federace na konferenci Setkání lídrů českého exportu Pražský Hrad, Rudolfova galerie, 18. 10.2016 .
Více informací

Rozhovor obchodního rady Ruské federace v České republice pro deník Právo.
Více informací

Rozhovor obchodního rady Ruské federace v České republice pro speciální vydání deníku E15 Euroasijská unie – obchodní partner ČR.
Více informací


9. a 10. září tohoto roku Petrohrad představíl v Praze své kulturní bohatství v rámci Kulturně-turistické prezentace Sankt-Petersburgu.
Více informací

Předběžný program mezinárodního business fóra v Iževsku, v Udmurtské republice "BUSINESS MOST CENTRÁLNÍ EVROPA - PERSPEKTIVNÍ REGIONY ČESKÉ REPUBLIKY - UDMURTIE" (14. 10. 2014 - 16. 10. 2014)
Více informací

22.května 2014 v Petrohradu se otevře St. Petěrburgské Mezinárodní ekonomické fórum (SPIEF-2014). Živě vysílaní www.forumspb.com
Více informací

Dne 29.října 2013 v Křišťálovém sále Ruského střediska vědy a kultury v Praze a dne 30. října 2013 v budově KHK Zlínského kraje se bude konat prezentace Nižněnovgorodské regionální centrum pro nanoindustrii.
Více informací

Nová Rusko - česká obchodní komora: podpoříme vzájemný obchod a společné projekty českých a ruských firem

Dne 6. září 2012 se v Praze uskutečnila ustavující schůze Rusko-české obchodní komory. Iniciátory založení této organizace se staly společnosti Vemex, MND, Lukoil, Červa Export-Import, Ruspromstroj, SevZapEnergo, SpecMaš, První česko-ruská banka, Volksbank, advokátní kancelář Havel, Holásek & Partners a také Hospodářská komora ČR.
Více informací

V souladu s nařízením Vlády Ruské federace letos v rámci 54. Mezinárodního strojírenského veletrhu (MSV-2012, 10-14.09.2012, www.bvv.cz/msv) bude zorganizována oficiální ruská expozice se státní podporou. Zodpovídající úřad je Ministerstvo průmyslu a obchodu Ruska (www.minprom.gov.ru).

Pořadatelem ruské expozice je společnost «Inconnect» (brno.inconnect.ru).

V rámci velethru dne 11. zaří od 9:30 hod. v pavilonu A3, sál MORAVA se bude konat konference "Business den Ruské federace".V průběhu akce proběhne diskuse o perspektivách českých podniků v modernizaci ruského průmyslu a zavedení technologií na úsporu energetických zdrojů. Jednací jazyk: čeština, ruština (tlumočení do obou jazyků zajištěno).

Součastí ruské expozice jsou další doprovodné akce, prezentace regionů Ruská, návštěva českých strojírenských závodů, jednání s českými podniky apod. Program ruské delegaci lze nalézt na webové stránce pořadatele (brno.inconnect.ru/?id=31).

Tímto si Vás dovolujeme pozvat návštivit ruskou expozici a zúčastnit se konference "Business den Ruské federace" a dalších akcí.

31. května r. 2012 se uskutečnila setkání Obchodního rady RF v ČR A.Turova s zástupci společnosti Vodafone. Během jednání se projednávala možnost rozšíření služeb společnosti pro ruské turisty a podniky.

29. května roku 2012 Obchodní rada Ruské federace v České republice A.V.Turov se zúčastnil setkání s prezidentem Folklorního sdružení České republiky Z.Pšenicou a generálním sekretářem zahraničních vztahů J.Mrnuštíkovou.
Více informací

Od 23. do 25. května tohoto roku se konala oficiální navštěva delegace Orenburské oblasti (www.orb.ru) do Libereckého kraje (www.kraj-lbc.cz) během které gubernátor Orenburské oblasti J.A.Berg a hejtman Libereckého kraje S.Eichler podepsali Memorandum o spolupráci.
Více informací

17. května r. 2012 Obchodní rada RF v ČR A.V.Turov se zúčastnil zasedání Českomoravské elektrotechnické asociace (www.electroindustry.cz), které proběhlo ve městě Lednice na Moravě. Ve své zprávě A.V.Turov představil perspektivy rozvoje obchodně-hospodářské spolupráce Ruské federace s Českou republikou.
Více informací

Kontakt

Obchodnί zastupitelstvί Ruské Federace v České republice Obchodnί zastupitelstvί Ruské Federace v České republice

Sibiŕské nám., 1027
160 00 Praha 6

Tel.: (4202) 24-31-12-67
Fax: (4202) 24-31-15-43
E-mail: rustrade@email.cz


Obchodní zástupce RF v ČR: Sergej Kuzmič Stupar